Konkurranse: Vinn personlig almanakk

Hei hei ♥

Da skal jeg sette i gang en konkurranse, der dere kan vinne en personlig almanakk HERFRA ♥ Jeg har alltid hatt lyst på min personlige almanakk, for de er så fine og sykt kjekke å ha med seg overalt! Min almanakk kan dere se på bildet under, og jeg satt bare sammen massevis av bilder med meg og venner fra dette året, den ble så fin ♥ Personlig almanakk er helt genialt, og dere kan følge dem på facebook HER, og på instagram HER


personligalmanakk.com/NO/ så kan dere lage deres helt egen, med eget design både på utsiden og innsiden. Dere kan også velge mellom flere forskjellige størrelser på almanakkene.

For å bli med i konkurransen om å vinne en personlig almanakk så er det eneste dere trenger å gjøre, er å skrive navnet og e-mailen deres i kommentarfeltet. LYKKE TIL ♥ Jeg trekker en tilfeldig vinner innen 5 dager! 

#personligalmanakk

58 kommentarer

L Deline

22.11.2013 kl.19:18

laurine deline

laurieyei@hotmail.no

Oda Andersen

22.11.2013 kl.19:26

Oda Høyset Andersen

odaha@hotmail.no

Rosanne

22.11.2013 kl.20:25

Rosanne Svendsen

rosanneesvendsen@hotmail.com ♡

voiceofmartine'

22.11.2013 kl.20:29

Martine Bergestig Nesøen

martinenesen97@yahoo.no

Gina

22.11.2013 kl.20:44

Gina Lindberg

gina-lindberg@hotmail.com

Woop woop <3

Emma

22.11.2013 kl.21:07

Emma Hauge Arnesen 😄

Emma.hauge.arnesen@hotmail.com

Ingvild Ø

22.11.2013 kl.21:08

Jeg er med:)

Ingvild2006@gmail.com

Sølvi Birgitte Wærness

22.11.2013 kl.21:29

Jeg er gjerne med!! :D

solvi_w@hotmail.com

Jeg har lenge ønsket meg en personlig almanakk, men har aldri vært så heldig og vunnet en slik før :D Ønsker så gjerne at jeg vinner!

Marlene Lauritzen

22.11.2013 kl.21:47

marlene_lauritzen@hotmail.com

Sofie davidsen

22.11.2013 kl.22:16

Jeg er med:) har alltid hatt lyst på en <3

Theater_sofie@hotmail.com

silje

22.11.2013 kl.23:14

Silje Moen

siljemoen97@hotmail.com

stina - kommenterer tilbake!

22.11.2013 kl.23:55

Stina Hang

stina_rule@live.no

Andrea

22.11.2013 kl.23:57

Er med, elsker bloggen din

Andrea Angell

andreaangell999@gmail.com

Malin

22.11.2013 kl.23:59

Malin Johansen

mal1999@live.no

Malin j

23.11.2013 kl.00:00

Malin Johansen

malinjohans1@live.no

Marthe nilsen

23.11.2013 kl.01:08

Marthe.nilsen@live.no

Jenny

23.11.2013 kl.02:25

Med! :)

Monica skj

23.11.2013 kl.09:05

Er med :)

Monica12396@hotmail.com

Sofia

23.11.2013 kl.09:55

Sofia

soff_ab96@hotmail.com

hihi :)))))

sminkedokka997

23.11.2013 kl.11:15

er med :)

vanja-h@live.no

Lunituss ;D

23.11.2013 kl.11:57

Line Helen Olavesen

linola1995@hotmail.no

Emilie D

23.11.2013 kl.12:04

Jeg er med :-)

emiliedalan@hotmail.com

naufern

23.11.2013 kl.13:53

Åh, jeg er med! :D

Ingunn Engebretsen, naufern@gmail.com :)

Vilde Sofie Sæthre

23.11.2013 kl.15:22

Jeg er med :))

Hookvalley

23.11.2013 kl.16:24

Anne Krokdal

annekrokdal96@hotmail.com

Lise Jensen

23.11.2013 kl.16:38

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Frida Andersen

23.11.2013 kl.17:46

Frida Ileby andersen

frida.i.a@hotmail.com

Sophie

23.11.2013 kl.17:51

Sophie Elise Rassat

rassaten@gmail.com

rikkeber

23.11.2013 kl.18:31

Rikke Gjesdal Bergmann

rikke.ber@hotmail.com

Ida

23.11.2013 kl.19:59

Ida Helene Magnor Hansen

ida.magnor@hotmail.no

Ida Helene

23.11.2013 kl.20:00

Ida Helene

vindu@live.no

Turid

23.11.2013 kl.20:01

Turid Magnor

kamon@live.no

Emma Kristine

23.11.2013 kl.20:01

Emma Kristine Magnor Hansen

rullgardine@live.no

Benedicte

23.11.2013 kl.22:05

Benedicte-Marie Måen

Lillebenedicte@gmail.com

Elise

23.11.2013 kl.22:42

Elise Tronstad

elise_tronstad@hotmail.com

Iselin Renée

23.11.2013 kl.22:44

Jeg blir utrolig gjerne med! :D

Solrun Nyborg

24.11.2013 kl.09:38

jeg er med! <3

solrun_00@hotmail.com

Camilla

24.11.2013 kl.10:06

Jeg blir med!

Camilla Haugen

camillahaugen00@gmail.com

Marion

24.11.2013 kl.10:53

Marion Gustavsen

marion-kristine@hotmail.com

Sara

24.11.2013 kl.11:47

Sara Emilie Winås

sara_roxi2@hotmail.com

Tina Mari

24.11.2013 kl.12:51

Jeg er med!

Tina Mari Risch Vabø

tinarisch@outlook.com

linnéa

24.11.2013 kl.14:47

Så gøy med konkurranse!

Linnea Lunde

lihlu0105@hotmail.com

Kine Braathen

24.11.2013 kl.14:59

Så utrolig snilt av deg og holde konkurranse. Jeg har fulgt bloggen din fast rundt 2 år nå, og du er virkelig av de mest inspirerende personene jeg vet om. Stilen din er kjempekul, og du tar kjempefine bilder. Håper du kommer langt opp på topplisten en dag. Har allerede fulgt personlig almanakk på facebook og instagram, og bruker og lage egne for moroskyld av og til, hehe. Har lenge hatt kjempelyst på en, så det hadde vært utrolig gøy å vinne.

Kine Braathen

Kine98@live.no

Elin Marie

24.11.2013 kl.15:52

Elin Marie Ellefsen

elin.m.ellefsen@gmail.com

<3

24.11.2013 kl.18:07

Marte Klungeland

marteklung@hotmail.com

Ingrid

24.11.2013 kl.19:00

Ingrid Synnøve Elboth Henriksen

Ingridelbit@me.com

kaja therese jakobsen

24.11.2013 kl.19:46

med :D

kaja_therese@hotmail.com

Anette

25.11.2013 kl.20:31

med :)

Anettemykle@hotmail.com

Mia

25.11.2013 kl.20:38

Jeg er med! :-)

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Linnea Grönquist

25.11.2013 kl.20:47

Linnea Grönquist

linnea.gronquist98@gmail.com

25.11.2013 kl.21:08

Christina Mossige

Christinatl98@hotmail.com

Caroline Klund

26.11.2013 kl.16:07

caroline_klund@hotmail.com

Marita

26.11.2013 kl.18:01

Marita (=

marita_95_@hotmail.com ^^

Lise Jensen

26.11.2013 kl.18:16

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Marion

26.11.2013 kl.18:27

Jeg vil vinne!

Margus3@ostfoldkf.no

Ida

26.11.2013 kl.22:41

Ida Kristiansen

ida_k95@hotmail.com

Neda <33

27.11.2013 kl.00:11

Neda DINANI

Neda___@hotmail.com

Åå, som jeg trenger en til 2014! Hadde betydd utrolig mye om jeg vant ❤️

Ola Snippen

27.11.2013 kl.15:00

Ola G. Snippen

ola.gs@hotmail.com
Skriv en ny kommentar

Hei og velkommen til bloggen min! Jeg heter Emma og er 19 år. I årene fremover vil jeg være bosatt i Danmark for å studere fashion design. På fritiden elsker jeg å ta bilder, være med venner, lage videoer og ikke minst oppleve nye ting. Jeg bruker canon eos 600d + 50mm 1.4 linse til å ta bilder til bloggen.

hits