Konkurranse: Vinn personlig almanakk

Hei hei♥

Da skal jeg sette i gang en konkurranse, der dere kan vinne en personlig almanakk HERFRA♥ Jeg har alltid hatt lyst p min personlige almanakk, for de er s fine og sykt kjekke ha med seg overalt! Min almanakk kan dere se p bildet under, og jeg satt bare sammen massevis av bilder med meg og venner fra dette ret, den ble s fin♥ Personlig almanakk er helt genialt, og dere kan flge dem p facebook HER, og p instagram HER.


P personligalmanakk.com/NO/s kan dere lage deres helt egen, med eget design bde p utsiden og innsiden. Dere kan ogs velge mellom flere forskjellige strrelser p almanakkene.

For bli med i konkurransen om vinne en personlig almanakk s er det eneste dere trenger gjre, er skrive navnet og e-mailen deres i kommentarfeltet. LYKKE TIL♥ Jeg trekker en tilfeldig vinner innen 5 dager!

#personligalmanakk

58 kommentarer

L Deline

22.11.2013 kl.19:18

laurine deline

laurieyei@hotmail.no

Oda Andersen

22.11.2013 kl.19:26

Oda Hyset Andersen

odaha@hotmail.no

Rosanne

22.11.2013 kl.20:25

Rosanne Svendsen

rosanneesvendsen@hotmail.com ♡

voiceofmartine'

22.11.2013 kl.20:29

Martine Bergestig Nesen

martinenesen97@yahoo.no

Gina

22.11.2013 kl.20:44

Gina Lindberg

gina-lindberg@hotmail.com

Woop woop <3

Emma

22.11.2013 kl.21:07

Emma Hauge Arnesen 😄

Emma.hauge.arnesen@hotmail.com

Ingvild

22.11.2013 kl.21:08

Jeg er med:)

Ingvild2006@gmail.com

Slvi Birgitte Wrness

22.11.2013 kl.21:29

Jeg er gjerne med!! :D

solvi_w@hotmail.com

Jeg har lenge nsket meg en personlig almanakk, men har aldri vrt s heldig og vunnet en slik fr :D nsker s gjerne at jeg vinner!

Marlene Lauritzen

22.11.2013 kl.21:47

marlene_lauritzen@hotmail.com

Sofie davidsen

22.11.2013 kl.22:16

Jeg er med:) har alltid hatt lyst p en <3

Theater_sofie@hotmail.com

silje

22.11.2013 kl.23:14

Silje Moen

siljemoen97@hotmail.com

stina - kommenterer tilbake!

22.11.2013 kl.23:55

Stina Hang

stina_rule@live.no

Andrea

22.11.2013 kl.23:57

Er med, elsker bloggen din

Andrea Angell

andreaangell999@gmail.com

Malin

22.11.2013 kl.23:59

Malin Johansen

mal1999@live.no

Malin j

23.11.2013 kl.00:00

Malin Johansen

malinjohans1@live.no

Marthe nilsen

23.11.2013 kl.01:08

Marthe.nilsen@live.no

Jenny

23.11.2013 kl.02:25

Med! :)

Monica skj

23.11.2013 kl.09:05

Er med :)

Monica12396@hotmail.com

Sofia

23.11.2013 kl.09:55

Sofia

soff_ab96@hotmail.com

hihi :)))))

sminkedokka997

23.11.2013 kl.11:15

er med :)

vanja-h@live.no

Lunituss ;D

23.11.2013 kl.11:57

Line Helen Olavesen

linola1995@hotmail.no

Emilie D

23.11.2013 kl.12:04

Jeg er med :-)

emiliedalan@hotmail.com

naufern

23.11.2013 kl.13:53

h, jeg er med! :D

Ingunn Engebretsen, naufern@gmail.com :)

Vilde Sofie Sthre

23.11.2013 kl.15:22

Jeg er med :))

Hookvalley

23.11.2013 kl.16:24

Anne Krokdal

annekrokdal96@hotmail.com

Lise Jensen

23.11.2013 kl.16:38

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Frida Andersen

23.11.2013 kl.17:46

Frida Ileby andersen

frida.i.a@hotmail.com

Sophie

23.11.2013 kl.17:51

Sophie Elise Rassat

rassaten@gmail.com

rikkeber

23.11.2013 kl.18:31

Rikke Gjesdal Bergmann

rikke.ber@hotmail.com

Ida

23.11.2013 kl.19:59

Ida Helene Magnor Hansen

ida.magnor@hotmail.no

Ida Helene

23.11.2013 kl.20:00

Ida Helene

vindu@live.no

Turid

23.11.2013 kl.20:01

Turid Magnor

kamon@live.no

Emma Kristine

23.11.2013 kl.20:01

Emma Kristine Magnor Hansen

rullgardine@live.no

Benedicte

23.11.2013 kl.22:05

Benedicte-Marie Men

Lillebenedicte@gmail.com

Elise

23.11.2013 kl.22:42

Elise Tronstad

elise_tronstad@hotmail.com

Iselin Rene

23.11.2013 kl.22:44

Jeg blir utrolig gjerne med! :D

Solrun Nyborg

24.11.2013 kl.09:38

jeg er med! <3

solrun_00@hotmail.com

Camilla

24.11.2013 kl.10:06

Jeg blir med!

Camilla Haugen

camillahaugen00@gmail.com

Marion

24.11.2013 kl.10:53

Marion Gustavsen

marion-kristine@hotmail.com

Sara

24.11.2013 kl.11:47

Sara Emilie Wins

sara_roxi2@hotmail.com

Tina Mari

24.11.2013 kl.12:51

Jeg er med!

Tina Mari Risch Vab

tinarisch@outlook.com

linna

24.11.2013 kl.14:47

S gy med konkurranse!

Linnea Lunde

lihlu0105@hotmail.com

Kine Braathen

24.11.2013 kl.14:59

S utrolig snilt av deg og holde konkurranse. Jeg har fulgt bloggen din fast rundt 2 r n, og du er virkelig av de mest inspirerende personene jeg vet om. Stilen din er kjempekul, og du tar kjempefine bilder. Hper du kommer langt opp p topplisten en dag. Har allerede fulgt personlig almanakk p facebook og instagram, og bruker og lage egne for moroskyld av og til, hehe. Har lenge hatt kjempelyst p en, s det hadde vrt utrolig gy vinne.

Kine Braathen

Kine98@live.no

Elin Marie

24.11.2013 kl.15:52

Elin Marie Ellefsen

elin.m.ellefsen@gmail.com

<3

24.11.2013 kl.18:07

Marte Klungeland

marteklung@hotmail.com

Ingrid

24.11.2013 kl.19:00

Ingrid Synnve Elboth Henriksen

Ingridelbit@me.com

kaja therese jakobsen

24.11.2013 kl.19:46

med :D

kaja_therese@hotmail.com

Anette

25.11.2013 kl.20:31

med :)

Anettemykle@hotmail.com

Mia

25.11.2013 kl.20:38

Jeg er med! :-)

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Linnea Grnquist

25.11.2013 kl.20:47

Linnea Grnquist

linnea.gronquist98@gmail.com

25.11.2013 kl.21:08

Christina Mossige

Christinatl98@hotmail.com

Caroline Klund

26.11.2013 kl.16:07

caroline_klund@hotmail.com

Marita

26.11.2013 kl.18:01

Marita (=

marita_95_@hotmail.com ^^

Lise Jensen

26.11.2013 kl.18:16

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Marion

26.11.2013 kl.18:27

Jeg vil vinne!

Margus3@ostfoldkf.no

Ida

26.11.2013 kl.22:41

Ida Kristiansen

ida_k95@hotmail.com

Neda <33

27.11.2013 kl.00:11

Neda DINANI

Neda___@hotmail.com

, som jeg trenger en til 2014! Hadde betydd utrolig mye om jeg vant ❤️

Ola Snippen

27.11.2013 kl.15:00

Ola G. Snippen

ola.gs@hotmail.com
Skriv en ny kommentar

Hei og velkommen til bloggen min! Jeg heter Emma og er 19 r. I rene fremover vil jeg vre bosatt i Danmark for studere fashion design. P fritiden elsker jeg ta bilder, vre med venner, lage videoer og ikke minst oppleve nye ting. Jeg bruker canon eos 600d + 50mm 1.4 linse til ta bilder til bloggen.

hits