Vinn personlig almanakk

Sponset konkurranse

Hei hei♥

Det er lenge siden jeg har hatt en konkurranse p bloggen min, s da tenkte jeg at det var p tide med en ny en n. Premien er en egen personlig almanakk, se videoen under der jeg forteller om hva det er og om konkurransen.

Finn personlig almanakk her: Hjemmeside, Facebook, Instagram, Snapchat: persalmanakk

For delta i konkurransen m dere kommentere innlegget med navn + email. Lykke til!

58 kommentarer
Jeg er s med! :-D
Glemte ta med e-mailen: iselinnandersen@hotmail.no

Synne

05.08.2014 kl.14:26

Navn:synne Christiansen

Synnech@hotmail.com

SaraK

05.08.2014 kl.14:30

Er veldig gjerne med :)

Sarkarlin@hotmail.com

Ida

05.08.2014 kl.14:35

Ida Natalie

Idabiieberblogg@gmail.com

Andrine Klausen Bauge

05.08.2014 kl.14:39

Andrine Bauge

andrinee@hotmail.com

Lise

05.08.2014 kl.14:40

Lise Olsen :)

liseolsen@live.no

Leyla

05.08.2014 kl.15:09

Leyla Holtan

leylaholtan99@gmail.com

Slvi Birgitte Wrness

05.08.2014 kl.15:23

Jeg er gjerne med! :D Jeg har lenge hatt lyst til vinne en slik personlig Almanakk!!

Slvi Birgitte Wrness

solvi_w@hotmail.com

Anine

05.08.2014 kl.15:43

Anine Olsen

Anine-123@live.no

Emilie D

05.08.2014 kl.15:45

Jeg er med! :)

emiliedalan@hotmail.com

Benedikte Flandorfer

05.08.2014 kl.15:57

Benedikte Flandorfer

Flandorfer98@gmail.com

Ida Andreassen

05.08.2014 kl.17:21

jeg er med :)

ida.andreassen97@gmail.com

Ingvild

05.08.2014 kl.17:26

Ingvild_bergfjord@hotmail.com

Jeg er med! Har hatt lyst p en almanakk s utrolig lenge, krysser alle fingre og tr, hehe :D

Ingvild

05.08.2014 kl.17:29

Hvilke strrelse er din almanakk forresten? :)

Emilie Moen

05.08.2014 kl.18:09

Emilie Moen - emiliemoen2000@hotmail.com

, alltid nsket meg en slik!! Jeg er selflgelig med

Mariann

05.08.2014 kl.18:25

jeg er med :)

Mariann Ryen

mariannryen@hotmail.com

05.08.2014 kl.18:32

Marlene Lauritzen

marlene_lauritzen@hotmail.com

Ingrid Henriksen

05.08.2014 kl.18:58

Ingrid Synnve Elboth Henriksen

Ingridelbit@me.com

Kine Braathen

05.08.2014 kl.19:03

Kine Braathen

Kine98@live.no

Kamilla Meling

05.08.2014 kl.20:25

Kamilla Meling

kamilla.meling@hotmail.com

Victoria - kommenterer tilbake

05.08.2014 kl.23:07

Victoria Hansen Olsen

victoriahansen98@gmail.com

elisescrazyworld

06.08.2014 kl.01:13

Elise Brobakk

elisebrobakk@hotmail.no

Elida Storrd

06.08.2014 kl.01:13

elidastorrod@hotmail.no :)

S gy!

Malin Humlekjr

06.08.2014 kl.01:22

Malin Humlekjr

malinsnurr@hotmail.com

Emma Hauge Arnesen

06.08.2014 kl.10:03

Emma Hauge Arnesen

emma.hauge.arnesen@hotmail.com

Ingrid

06.08.2014 kl.18:14

Jeg er med!

ingridmarie92@hotmail.com

Lise

06.08.2014 kl.18:32

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Julie S.

06.08.2014 kl.19:15

Jeg er med, regner med du kan se e-postadressen min :)

Sandra

06.08.2014 kl.19:49

Jeg er med! :-)

Amalie

06.08.2014 kl.20:08

Jeg synes faktisk at jeg skal f denne, Emma!

Lik bloggen min! :):)

xoxo -A

Marthe nilsen

06.08.2014 kl.23:00

Marthe (MartyParty,superkul) Nilsen

M a r t h e . n i l s e n @ l i v e . N O

Love yoooou

Kamile

06.08.2014 kl.23:20

:-)

Kristine

07.08.2014 kl.09:19

Kristine Meinseth

kristine.meinseth@hotmail.no

Camilla Haugen

07.08.2014 kl.14:02

Camilla Haugen

Camillahaugen00@gmail.com

Nathalie

07.08.2014 kl.15:02

Nathalie Hegna

nathaliehn@hotmail.com

Tomine Johansen

07.08.2014 kl.18:57

Jeg er med! Har lenge hatt lyst p en :)

tominejohansen@outlook.com

Ida

07.08.2014 kl.21:11

h det hadde vrt morsomt f en personlig almanakk :-)

Ida Andersen

adinesredna@hotmail.com

Lise

08.08.2014 kl.14:05

Liseerb@gmail.com

Slvi Birgitte Wrness

08.08.2014 kl.22:30

Ville bare minne deg p at jeg har s lyst til vinne en personlig almanakk av deg ste deg!! :D Jeg har meldt meg p, og det er derfor jeg kommenterer en gang til for hpe at jeg vinner :)

solvi_w@hotmail.com

Kjersti

09.08.2014 kl.23:52

wilak@online.no

krysser fingrene :)

Tattavkvinnene

10.08.2014 kl.17:08

, jeg nsker meg veldig en personlig almanakk ^^ Er selvflgelig med s da er det bare krysse fingrene ^^

Ingvild

11.08.2014 kl.11:31

Jeg er med! Ingvild2006@gmail.com

Elin Lehtiniemi

11.08.2014 kl.13:59

Jeg er med :) Hper jeg lykken har, da jeg vil bli kjempeglad !!! :) Ha en fin uke alle sammen :)

elini@hotmail.no

Margrethe K. J.

11.08.2014 kl.14:16

Hei, jeg vil vre med! margrethekarijord(tt)gmail.com

Johanne F

11.08.2014 kl.15:46

Jeg er med! :-) Johanne_f@hotmail.com

Tina T

11.08.2014 kl.15:46

Jeg vil veldig veldig gjerne vre med p trekning! En personlig almanakk ville gjort hverdagen S mye enklere for hele familien :)

tina.triger@live.com

Monica

11.08.2014 kl.16:19

Jeg prver lykken :)

nsker deg en kjempe fin uke.

Hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Camilla

12.08.2014 kl.10:10

Jeg er med.

Leif Martin Bjrgum

12.08.2014 kl.10:27

Prver lykken, til tross for at majoriteten som hittil har kommentert er jenter/kvinner!

Jeg, student og butikkmedarbeider/vaktleder Leif Martin Bjrgum, er et rotehue til tusen ved enkelte tilfeller. Derfor hadde nok en almanakk vrt et flott tilskudd slik at jeg fikk bedre orden p ting/avtaler. Da er det vel bare krysse fingrene.

mvh Leif Martin Bjrgum

bjorgum_ja@hotmail.com

Camilla

12.08.2014 kl.11:46

Hei :) Jeg er gjerne med i konkurransen :)

Camilla, skogsmusa@hotmail.no

Roshika Gahi

12.08.2014 kl.22:08

Jeg har s lyst p vinne dette <3

roshika@live.no

sheetal

12.08.2014 kl.22:09

sheetal k.

jeg er med!

rohiet77@hotmail.com

rishi

12.08.2014 kl.22:09

er med!

rishigahi@hotmail.com

:D

sneha

12.08.2014 kl.22:11

s gy<3

rosha998@gmail.com

Beate M. Bingen

13.08.2014 kl.00:04

Hei, hei! :D

Jeg vil veldig gjerne delta. :D

Mvh Beate M. Bingen

beate_myran(tt)hotmail.com

Kjersti Haugen

13.08.2014 kl.00:06

Kjersti Haugen

kjerstiogkim@hotmail.com

Emily

13.08.2014 kl.20:43

S med :)

Emily Vo

eopsahl@hotmail.com
Skriv en ny kommentar

Hei og velkommen til bloggen min! Jeg heter Emma og er 19 r. I rene fremover vil jeg vre bosatt i Danmark for studere fashion design. P fritiden elsker jeg ta bilder, vre med venner, lage videoer og ikke minst oppleve nye ting. Jeg bruker canon eos 600d + 50mm 1.4 linse til ta bilder til bloggen.

hits