Vinn personlig almanakk

Sponset konkurranse

Hei hei ♥

Det er lenge siden jeg har hatt en konkurranse på bloggen min, så da tenkte jeg at det var på tide med en ny en nå. Premien er en egen personlig almanakk, se videoen under der jeg forteller om hva det er og om konkurransen.  

Finn personlig almanakk her: Hjemmeside, Facebook, Instagram, Snapchat: persalmanakk

For å delta i konkurransen må dere kommentere innlegget med navn + email. Lykke til!

58 kommentarer
Jeg er sååå med! :-D
Glemte å ta med e-mailen: iselinnandersen@hotmail.no

Synne

05.08.2014 kl.14:26

Navn:synne Christiansen

Synnech@hotmail.com

SaraK

05.08.2014 kl.14:30

Er veldig gjerne med :)

Sarkarlin@hotmail.com

Ida

05.08.2014 kl.14:35

Ida Natalie

Idabiieberblogg@gmail.com

Andrine Klausen Bauge

05.08.2014 kl.14:39

Andrine Bauge

andrinee@hotmail.com

Lise

05.08.2014 kl.14:40

Lise Olsen :)

liseolsen@live.no

Leyla

05.08.2014 kl.15:09

Leyla Holtan

leylaholtan99@gmail.com

Sølvi Birgitte Wærness

05.08.2014 kl.15:23

Jeg er gjerne med! :D Jeg har lenge hatt lyst til å vinne en slik personlig Almanakk!!

Sølvi Birgitte Wærness

solvi_w@hotmail.com

Anine

05.08.2014 kl.15:43

Anine Olsen

Anine-123@live.no

Emilie D

05.08.2014 kl.15:45

Jeg er med! :)

emiliedalan@hotmail.com

Benedikte Flandorfer

05.08.2014 kl.15:57

Benedikte Flandorfer

Flandorfer98@gmail.com

Ida Andreassen

05.08.2014 kl.17:21

jeg er med :)

ida.andreassen97@gmail.com

Ingvild

05.08.2014 kl.17:26

Ingvild_bergfjord@hotmail.com

Jeg er med! Har hatt lyst på en almanakk så utrolig lenge, krysser alle fingre og tær, hehe :D

Ingvild

05.08.2014 kl.17:29

Hvilke størrelse er din almanakk forresten? :)

Emilie Moen

05.08.2014 kl.18:09

Emilie Moen - emiliemoen2000@hotmail.com

Åå, alltid ønsket meg en slik!! Jeg er selfølgelig med

Mariann

05.08.2014 kl.18:25

jeg er med :)

Mariann Ryen

mariannryen@hotmail.com

05.08.2014 kl.18:32

Marlene Lauritzen

marlene_lauritzen@hotmail.com

Ingrid Henriksen

05.08.2014 kl.18:58

Ingrid Synnøve Elboth Henriksen

Ingridelbit@me.com

Kine Braathen

05.08.2014 kl.19:03

Kine Braathen

Kine98@live.no

Kamilla Meling

05.08.2014 kl.20:25

Kamilla Meling

kamilla.meling@hotmail.com

Victoria - kommenterer tilbake

05.08.2014 kl.23:07

Victoria Hansen Olsen

victoriahansen98@gmail.com

elisescrazyworld

06.08.2014 kl.01:13

Elise Brobakk

elisebrobakk@hotmail.no

Elida Storrød

06.08.2014 kl.01:13

elidastorrod@hotmail.no :)

Så gøy!

Malin Humlekjær

06.08.2014 kl.01:22

Malin Humlekjær

malinsnurr@hotmail.com

Emma Hauge Arnesen

06.08.2014 kl.10:03

Emma Hauge Arnesen

emma.hauge.arnesen@hotmail.com

Ingrid

06.08.2014 kl.18:14

Jeg er med!

ingridmarie92@hotmail.com

Lise

06.08.2014 kl.18:32

Lise Jensen

Lise-kj@hotmail.com

Julie S.

06.08.2014 kl.19:15

Jeg er med, regner med du kan se e-postadressen min :)

Sandra

06.08.2014 kl.19:49

Jeg er med! :-)

Amalie

06.08.2014 kl.20:08

Jeg synes faktisk at jeg skal få denne, Emma!

Lik bloggen min! :):)

xoxo -A

Marthe nilsen

06.08.2014 kl.23:00

Marthe (MartyParty,superkul) Nilsen

M a r t h e . n i l s e n @ l i v e . N O

Love yoooou

Kamile

06.08.2014 kl.23:20

:-)

Kristine

07.08.2014 kl.09:19

Kristine Meinseth

kristine.meinseth@hotmail.no

Camilla Haugen

07.08.2014 kl.14:02

Camilla Haugen

Camillahaugen00@gmail.com

Nathalie

07.08.2014 kl.15:02

Nathalie Hegna

nathaliehn@hotmail.com

Tomine Johansen

07.08.2014 kl.18:57

Jeg er med! Har lenge hatt lyst på en :)

tominejohansen@outlook.com

Ida

07.08.2014 kl.21:11

Ååh det hadde vært morsomt å få en personlig almanakk :-)

Ida Andersen

adinesredna@hotmail.com

Lise

08.08.2014 kl.14:05

Liseerb@gmail.com

Sølvi Birgitte Wærness

08.08.2014 kl.22:30

Ville bare minne deg på at jeg har såååå lyst til å vinne en personlig almanakk av deg søte deg!! :D Jeg har meldt meg på, og det er derfor jeg kommenterer en gang til for å håpe at jeg vinner :)

solvi_w@hotmail.com

Kjersti

09.08.2014 kl.23:52

wilak@online.no

krysser fingrene :)

Tattavkvinnene

10.08.2014 kl.17:08

Ååå, jeg ønsker meg veldig en personlig almanakk ^^ Er selvfølgelig med så da er det bare å krysse fingrene ^^

Ingvild

11.08.2014 kl.11:31

Jeg er med! Ingvild2006@gmail.com

Elin Lehtiniemi

11.08.2014 kl.13:59

Jeg er med :) Håper jeg lykken har, da jeg vil bli kjempeglad !!! :) Ha en fin uke alle sammen :)

elini@hotmail.no

Margrethe K. J.

11.08.2014 kl.14:16

Hei, jeg vil være med! margrethekarijord(ætt)gmail.com

Johanne F

11.08.2014 kl.15:46

Jeg er med! :-) Johanne_f@hotmail.com

Tina T

11.08.2014 kl.15:46

Jeg vil veldig veldig gjerne være med på trekning! En personlig almanakk ville gjort hverdagen SÅ mye enklere for hele familien :)

tina.triger@live.com

Monica

11.08.2014 kl.16:19

Jeg prøver lykken :)

Ønsker deg en kjempe fin uke.

Hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Camilla

12.08.2014 kl.10:10

Jeg er med.

Leif Martin Bjørgum

12.08.2014 kl.10:27

Prøver lykken, til tross for at majoriteten som hittil har kommentert er jenter/kvinner!

Jeg, student og butikkmedarbeider/vaktleder Leif Martin Bjørgum, er et rotehue til tusen ved enkelte tilfeller. Derfor hadde nok en almanakk vært et flott tilskudd slik at jeg fikk bedre orden på ting/avtaler. Da er det vel bare å krysse fingrene.

mvh Leif Martin Bjørgum

bjorgum_ja@hotmail.com

Camilla

12.08.2014 kl.11:46

Hei :) Jeg er gjerne med i konkurransen :)

Camilla, skogsmusa@hotmail.no

Roshika Gahi

12.08.2014 kl.22:08

Jeg har sååå lyst på å vinne dette <3

roshika@live.no

sheetal

12.08.2014 kl.22:09

sheetal k.

jeg er med!

rohiet77@hotmail.com

rishi

12.08.2014 kl.22:09

er med!

rishigahi@hotmail.com

:D

sneha

12.08.2014 kl.22:11

så gøy<3

rosha998@gmail.com

Beate M. Bingen

13.08.2014 kl.00:04

Hei, hei! :D

Jeg vil veldig gjerne delta. :D

Mvh Beate M. Bingen

beate_myran(ætt)hotmail.com

Kjersti Haugen

13.08.2014 kl.00:06

Kjersti Haugen

kjerstiogkim@hotmail.com

Emily

13.08.2014 kl.20:43

Så med :)

Emily Vo

eopsahl@hotmail.com
Skriv en ny kommentar

Hei og velkommen til bloggen min! Jeg heter Emma og er 19 år. I årene fremover vil jeg være bosatt i Danmark for å studere fashion design. På fritiden elsker jeg å ta bilder, være med venner, lage videoer og ikke minst oppleve nye ting. Jeg bruker canon eos 600d + 50mm 1.4 linse til å ta bilder til bloggen.

hits